rozłóż zabiegi na raty

 

TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW SUNLISS

 

Trwałe i bezpieczne prostowanie włosów innowacyjną metodą Sunliss. Im bardziej zniszczone włosy tym dłużej utrzymuje się efekt prostowania. Włosy idealnie proste przez 4 miesiące i odżywiane powłoką keratyny.

http://sunliss.pl

Terapia do włosów Sunliss to nowatorski zabieg, który likwiduje skręt włosa, jego falowanie i puszenie oraz dogłębnie go odżywia. Wszystko to dzieje się za sprawą dużej ilości naturalnych składników odżywczych zawartych w preparacie keratynowym m.in. keratynie,  witaminom, antyoksydantom i wyciągom z roślin np. kakao. Substancje te są transferowane do wewnątrz struktury włosa i tam - przy użyciu wysokiej temperatury - trwale wiązane. Efektem brazylijskiego prostowania włosów są wyprostowane lśniące włosy, które odzyskały swój naturalny zdrowy stan. Na terapii Sunliss może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i niszczone chemią.

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność - terapia Sunliss może być stosowana do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie. Jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

 

Terapia Sunliss jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu, lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące! Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu. Koszmary z układaniem włosów to już sprawa przeszłości!

WŁOSY PÓŁDŁUGIE tylko 399 zł, a kolejny zabieg 349 zł

WŁOSY DŁUGIE tylko 499 zł, a kolejny zabieg 449 zł

WŁOSY BARDZO DŁUGIE 599 zł, a kolejny zabieg 549 zł

Szampon i odżywka dla utrzymania efektu (przy zabiegu)  159 zł

Szampon i odżywka dla utrzymania efektu (cena odsprzedażowa) 185 zł

 

Do odsprzedaży:

- szampon keratynowy 92,50 zł

- odżywka keratynowa 92,50 zł